Autodesk Software MAC Software Windows Software

Shop Adobe Software

Borland Software shop Symantec shop

Shop Shop Software

Corel Paradox Paragon Adaptive Restore 9.1 x32, Paragon Adaptive Restore is a powerful tool for system migration that can help you easily migrate a Windows based system to a virtual environment (P2V) of a major virtualization software vendor, no http://www.prosoftwarestore.com/ Convert Multiple PDF Files To PS Files Software 7.0, Create multiple PS files from multiple PDF files.Support Windows all

Shop Microsoft Software

VMware Software Software Store

DEPARTAMENTI I SISTEMEVE ELEKTRIKE TE FUQISE


Home :: Login
Album list :: Last uploads :: Last comments :: Most viewed :: Top rated :: My Favorites :: Search

Home > Nga KESH-i > PAMJE NGA HIDROCENTRALI I KOMANIT

TITLE  +   - 
FILE NAME  +   - 
DATE  +   - 
POSITION  +   - 
1koman.jpg
777 viewsHEC Koman mbi lumin Drin me kuote maksimale te ujit 170 m dhe volum aktiv 200 hm3, ka nje kapacitet prej 600 MW dhe numri i agregateve eshte 4. Prodhimi vjetor eshte 1704 GWh. (Marre nga site i KESH - it)
DSC00721.JPG
624 viewsPamja e godines se centralit
DSC00723.JPG
612 viewsPamje e transformatoreve te blloqeve
DSC00724.JPG
675 viewsPamje nga salla e makinave te Komanit
DSC00729.JPG
663 viewsPamje nga salla e komandes
IMGP1400.JPG
869 viewsPamje nga shkarkimi i ujit te rezevuarit nepermejt tunelit
IMGP1424.JPG
873 viewsPamje nga shkarkimi i ujit te rezevuarit nepermejt tunelit
koman2.jpg
1000 viewsPamje e diges se Komanit nga liqeni
koman5.jpg
906 viewsPamja e liqenit te Komanit
MVC-011F.JPG
929 viewsPamje nga vizita e studenteve ne HEC Koman
nenstacion.jpg
590 viewsPamje nga Nen Stacioni
 
11 files on 1 page(s)

Autodesk Software

Shop Borland Software shop

Windows Software Adobe Software MAC Software Symantec shop

Shop Microsoft Software

VMware Software Software Store

Shop Shop Software

Corel Paradox Paragon Adaptive Restore 9.1 x32, Paragon Adaptive Restore is a powerful tool for system migration that can help you easily migrate a Windows based system to a virtual environment (P2V) of a major virtualization software vendor, no http://www.prosoftwarestore.com/ Convert Multiple PDF Files To PS Files Software 7.0, Create multiple PS files from multiple PDF files.Support Windows all